Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006
Dobro Došli i pridružite se druženju sa ostalim navijačima
Registrujte se sada:

Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006

PrijemKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 39 dana Uto 23 Avg 2016 - 13:07
Zadnje teme
» Transferi: Dolasci
Sub 2 Sep 2017 - 20:10 od AndreasCaxBVB

» BundesLiga Vesti i Utakmice
Pon 28 Avg 2017 - 14:33 od Strahinja

» BVB Bundesliga Utakmice Diskusija
Pon 28 Avg 2017 - 14:24 od Strahinja

» Transferi: Odlasci
Čet 24 Avg 2017 - 13:46 od Rosicky

» DFB Pokal Vesti i Utakmice
Pon 21 Avg 2017 - 11:27 od Strahinja

» Vesti iz Dortmunda:
Čet 17 Avg 2017 - 21:34 od BvB09

» Pripreme Letnje 2017 i Utakmice
Uto 8 Avg 2017 - 16:37 od BvB09

» DFL SUPER CUP 2017
Pon 7 Avg 2017 - 8:21 od Strahinja

» Mario Götze
Sub 8 Jul 2017 - 17:25 od BvB09

UZIVO UTAKMICE

Poslanici naj aktivniji nedelje
Poslanici naj aktivniji meseca
AndreasCaxBVB

Naj bolji poslanici
AndreasCaxBVB

BvB09

Strahinja

Osha

Becej City

Cone BvB

BVB fan LU

smopiBVB

Nikola-BvB09

aubame

Delite | 

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Strahinja
Admin

Broj poruka : 5163
Datum upisa : 28.04.2013
Godina : 29

PočaljiNaslov: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Pet 27 Sep 2013 - 0:30

Od fantasticnog pocetka u novu sezonu, sa puno ciljeva i velikih zelja nas BVB povuko je rucno.

Kad su svi pomislili ova ekipa je jaca nego prosle sezone u ekipu se uvukla nervoza koja nepopusta.

Jedan od glavnih aktera te nesigurnosti u ekipi je gospodin Watzke i Lewandowski sa njegovom vec prostom i neprofesionalnom pricom o prelasku u minhen.

Verovatno vecina igraca nije zadovoljna sto Lewy povecali 3 puta platu a on na sva zvona oce da napusti klub i pritom nedaje ni 50% truda i kvaliteta kao prosle sezone.

Dali se taj ne mir odrazio na igrace pa na primer Reus nemoze da pronadje put do totalne explozivnosti ko prosle sezone ili Humels da je izgubio na samouverenosti. Mnogo sitnica neide u prilog nasem BVBu.

Vece protiv Napolija je bilo katastrofa za svakog navijaca tamo je bila i visa sila i to niko ne zamera realno, ali nismo ni na ostalim utakmicama agresivni i sigurni ko proteklih sezona.

Ostaje nam da se nadamo da je ovo mini kriza, da svi mi gresimo i da nas BVB krene putem kojim je isao proteklis 2-3 godine i da opet nesto osvojimo.

Poslednji izmenio Strahinja dana Sre 2 Okt 2013 - 0:58, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://bvb1909.8forum.net
AndreasCaxBVB

Broj poruka : 9816
Datum upisa : 29.04.2013
Godina : 36

PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Pet 27 Sep 2013 - 0:44

sve mi se cini da je upravo pizdowski naj veca kocnica u ovoj sezoni.on sa njegovim ponasanjem ruinira ekipu to je sigurno a nadam se da je to jedini problem jer ce se to lako resiti, samo se bojim da nema jos nekih drugih problema za koje mi ne znamo.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://csl.ink/D4L
BvB09

Broj poruka : 6585
Godina : 33

PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Pet 27 Sep 2013 - 17:33

Kurwowski jeste veliki problem ali i cinjenica da im ne treba vise od tri igraca a prodali ih sest takodje moze biti uzrok. Konkurencija u timu nikakva pa moze svako da se zajebava kako voli
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
BVB fan LU

Broj poruka : 2548

PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Ned 29 Sep 2013 - 10:12

Kriza, pa normalno jbg! Kad smo celo leto pričali kako nemamo desnog beka niti zamenu za levog bilo je zašto da kupujemo beka kad se "već" za novu godinu vraća Pišček!

Evo, i Lukas i Šmele su povređeni i ko će da igra u LŠ na bekovskim pozicijama???

Znači nam mnogo ovo pobeda protiv Freiburga jer bi tek bila katastrofa da nismo pobedili u toj tekmi
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Ned 29 Sep 2013 - 15:21

to si upravu skroz
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Sre 2 Okt 2013 - 0:59

Sta mislite koje su nam mogucnosti i dokle cemo dogurati u svim takmicenjima ove godine?
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Sre 2 Okt 2013 - 1:05

Iskreno jos je rano govoriti o dometima,mnogo povredjenih igraca nam se obija o glavu i samo da se odrzimo ovako kakvi smo sad dok se ne vrati jedan od naj kljucnijih igraca a to je Gundo.

Al ako bi sad nagadjao pa recimo ovako BL 2-3 mesto(prvi ce biti bauern jer cemo ukenjati protiv nebitnih ekipa,nazalost) kup-opet zavisi od protivnika koga izvucemo ali 1/4 100% dok Evropa bice tesko ali mozemo u 1/8 ako jos bolje poboljsamo igru.
Nazad na vrh Ići dole
BvB09

PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Sre 2 Okt 2013 - 9:03

Sve je moguce
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Broj poruka : 2620
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 21

PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Sre 2 Okt 2013 - 12:00

BL u prva 3,u LS cemo prezimiti,a u kupu prolazimo dalje Smile
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Sre 2 Okt 2013 - 13:41

I bre ljudi kako ste vi skromni! Pa ja nekako računam da su prva 2 mesta u BL već zauzeta, ne znam odakle vam to 3. mesto u glavi??? Ali nešto se mislim, ovaj tim igra lepo, ako zimus budemo prvi da će upravu uložiti koji euro i kupiti De Bruina ili vratiti Kagawu ili na bilo koji drugi način ojačati tim... Videćemo, još je rano za bilo kakve prognoze i treba ići meč po meč!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Sre 2 Okt 2013 - 14:51

Leverguzen je ozbiljan igrac za vrh,nimalo se ne zajebavaju!Valjda im se skupilo...
Nazad na vrh Ići dole
BVB fan LU

PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Sre 2 Okt 2013 - 14:53

Pa ne znam, jaki su ali kad sam ih video protiv Mančestera... Hmmm, ta im je partija bila katastrofa!

Oni za vikend čekaju bauern! Nadajmo se čudu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Sre 2 Okt 2013 - 15:40

sve to stoji ali ove sezone Leverguzen sem Kisslinga koji samo kod njih radi posao proradio im je i Sam tako da imaju kakav takav kvalitet da se bore za vrh.i ocigledno da su protiv MANUa vise gledali da sto pre zavrse mec nego da urade nesto,sram da ih bude jer kaljaju ugled BL!

Dortmund ce gubiti bodove od gubavaca i to ce nam se kao i uvek obiti o glavu al ajd sve ocekujem da prestanu sa tom propalom filozofijom"lako cemo".

Draxler polako ali sigurno pocinje da se uigrava i pokazuje svoje talente,Schalke se dosta cupa na njegov racun kao i novajlije Princa Boatenga al videcemo dokle.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Sre 2 Okt 2013 - 18:29

Pa ja sam mislio 3. mesto u BL kao poslednju i najgoru opciju Smile
Ali najverovatnije prva 2!
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Broj poruka : 2600
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 23

PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Sre 2 Okt 2013 - 18:34

Nadam se osvajanju kupa i lige,a liga sampiona barem 1/4 finale. Optimistican sam previse Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Sre 2 Okt 2013 - 18:38

Ja nisam.Mislim da samo treba da osvoje Ligu Sampinjona,Kup i Bundes ligu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Cone BvB

Broj poruka : 2600
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 23

PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Sre 2 Okt 2013 - 18:58

Do jaja Smile
Nazad na vrh Ići dole
BvB09

PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Sre 2 Okt 2013 - 21:26

Ma dokle god da stignu sa ovim problemima koje imaju bicu zadovoljan !!
Nazad na vrh Ići dole
schwartz-gelb phantom

Broj poruka : 113
Datum upisa : 06.07.2013

PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Sub 5 Okt 2013 - 19:46

stavio sam na faceu al stavit ću i ovdje

kada pogledate situaciju kako igra naša ekipa konstantno iz utakmice u utakmicu,pobjede pa onda porazi,na jednoj utakmici sve štima na idućoj prosto neće ništa da se okrene na naš mlin.Jednom rijećju nedorećena situacija sa našim dragim klubom.A onda kada pogledate kako su tačno određene sudije koje su mahom iz bavarske postavljene baš na onoj utakmici koje su prekretnica jednom i drugom timu,i kada se uvijek ide po provjerenom receptu a to je davanje crvenih kartona koji nisu ni za žuti e onda tu nešto smrdi.Odavno smo svjedoci kako se mali seljački klub podno njemačkih alpa itekako medijski eksponira,svi ih prozivaju kao neku BUM ekipu,hvalospjevi se govore o robenu riberiju,pepu i kome god,sve se svodi na ime koje se zove bayern.Kada se pogleda politika kluba kupovine najvažnijih igrača ostalih timova da bi oslabili ostale timove,i kada te igraće direktnom konkurentu kupujete 3 mjeseca prije regularnog prelaznog roka pred ključnu utakmicu takav klub definitivno ne zaslužuje da bude poštovan,ali o tome nebih sada,radi se o tome da dotićni klub oštro kažnjava svaki klub koji mu pokuša stati na put a to je u zadnjih 2 godine najbolja ekipa u njemačkoj Ekipa iz Dortmunda,i onda se nađu dva maloumna seljaka sa alpa koja ne mogu da se pomire sa činjenicom da ima još tamo neki tim kojeg oni već 4 godine ne mogu dobiti u BL duelima,onda se koriste sve moguće dozvoljene a ne tako rijetko i ne dozvoljene metode zaustavljanja timova koji kvare snove toj dvojici papaka.Do kada će ostali timovi trpjeti ovakav bavarski nepotizam ostaje da se vidi
Nazad na vrh Ići dole
Strahinja
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Sub 5 Okt 2013 - 20:07

Upravu si i slazem se sa vecinom ima i toga u ovoj prici...
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Sub 5 Okt 2013 - 21:06

nazalost druze moj to ce se nastaviti! ne znam ni ja zasto to dozvoljavaju ali da je mnogima muka vise od toga jeste.mada moram priznati barem nekako odavde odakle pratim nekako mi ne izgleda da se mnogo njih uopste buni.kad god citam komentare na BVB sajtovima sve se svodi ako ostro optuzujete sudjenje i eventualni poraz zbog lose igre ti isti navijaci BVB-a u Nemackoj ce vas prozvati da ste samo jedan"erfolgsfan"i onda pocnu da seru kako se klub voli i kad gubi itd itd bla bla...

realno svaki istinski fan BVB-a ce navijati za taj klub kao i svaki drugi navijac bilo kog drugog kluba iz srca ma kako god da se desi,pa da igraju i 3 ligu klub ce se voleti.ali dajte kad je lose sudjenje onda masovno"galamite"o tome na svim mogucim medijima a ne ko kakve picke-bice bolje drugi put!
mozda smo mi drugacijeg mentaliteta ne znam ali za ovakve kradje bio bi spreman da napravim itekako neko sranje i pokrenem proteste da sam na mestu trenera i uprave BVB-a a ne sve ce proci"pa eto desi se los dan sudiji pa nema veze",dok kad se isto desi seljacima sa juga odmah se trubi na sve moguce i nemoguce trube!pa dokle vise Bundesligasi i navijaci svih klubova Nemacke?
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

Broj poruka : 1843
Datum upisa : 06.08.2013

PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Ned 6 Okt 2013 - 2:08

Brate kad je neko iznad zakona mozes ga samo dudlati,to bar znamo mi sa Balkana,gdje su pojedinci iznad drzave i zakona,gdje si nemocan,mozes kurcu protestvovati...
Ja sam opet optimista,dokazali smo 2 sezone za redom da ih mozemo potuci,dokazat cemo opet i karati ih samo tako,vjerujte mi braco moja zuta
Nazad na vrh Ići dole
BvB09

PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Ned 8 Dec 2013 - 16:28

Cone lepo si to izlozio . Sve je tacno.

Za razliku od tebe ja sam odavno rascistio i sa optimizmom a i kreditima.

Moje misljenje je da se ova ekipa nekako zasitila. Mislim da je vreme da se neki kljucni igraci debelo naplate a na njihovo mesto dovesti neke nove ili regrutovati iz omladinske skole.

Nemoj da me neko pogresno shvati,volim ja svakog igraca ovog tima ali Borusija mi je vaznija od svakog pojedinca.

Preziveli smo Kagawu,Sahina,Gecea,Bariosa ... isto tako cemo i Lewandowskog i sve ostale koji posle njega krenu istim putem.

Problema u klubu itekako ima. Gece je dosta poremetio klub a i Lewa daje nenormalan doprinos mada su blizu vec i Ginda i Rojs . Cak su i navijaci opalili na Wajdenfelera pred pocetak meca sa salkeom.

Ja mislim da je Bundesliga dosta napredovala u zadnje 3 godine. Mozda ovih 11 jednostavno daju svoj maksimum pa im jednostavno treba ili jaka konkurencija ili jednostavno bolji igraci na tim pozicijama.

Meni je Miktarijan promasaj definitivno. Mozda covek igra najbolje sto ume samo se jednostavno ne uklapa u nemacki sistem igre. Ima covek kretanje,dobre pasove. Eto pred utakmicu sa Leverkuzenom bilo je malo reci o njemu i njegovom kretanju gde se vidi da je u pitanju vrhunski fudbaler,ali dzabe kad su rezultati porazavajuci iz kola u kolo. Sjajan je on fudbaler ali Borusiji treba nesto drugo. Neki novi Kagawa ili Gece,neko ko ce iz nenormalne pozicije postici gol ili asistirati,ko ce biti pravi playmaker. To je ono sto najvise fali ovom timu.

Obamejang se savrseno uklopio ali opet nema tog pravog play-a koji ce ga na svakoj utakmici uposliti. Dzaba brzina,kvalitet kad jednostavno moras za sve da se izboris sam.

Lewandowski definitivno treba jos u januaru da promeni sredinu. Niti on igra dobro,niti tim igra dobro.
Dzaba si prvi strelac lige kad sve izgleda lose.

Rojsu je verovatno potreban igrac slicnih kvaliteta njemu. Bio je super u tandemu sa Geceom al na zalost niti imamo Gecea niti imamo nekog ko ce zauzeti to njegovo mesto u timu. Tesko je biti konstantno dobar kad se pored tebe nalazi neko sa glavom u oblacima.

Gindogan,jednostavno nek se izjasni da li ostaje ili ide. Vrhunski fudbaler jeste ali ako ti je u glavi Real,Barca... srecan ti put. Ionako je podugacka lista vrhunskih fudbalera koji su napustili Borusiju pa fala bogu eto svi smo preziveli,pa ih se sad secamo. Tako cemo i njega.  Ali ako vec treba da ide bar nek to bude za dobre pare. Smesno je kad su u opticaju cifre od jedva 20ak miliona . Pa Dinamo zagreb ima bolje transfere iako se radi o nikakvom klubu.

Humelsu je glava u oblacima skoro sezonu ipo. Sta se desilo ne znam ali to nije onaj covek koji je bio sigurnost saigracima koji ga okruzuju na terenu . Kao da igra pod ogromnom tenzijom. Podseca na klinca tek prekomandovanog iz B tima . I njegova situacija mora da se sredi . Ili da bude onaj stari ili nek i on slobodno ide.Ko zna mozda zauzima mesto nekom ko bi igrao vrhunski nekoliko sezona.

Langerak definitivno zasluzuje mesto u startnih 11 pa da lepo vidimo jeli on nova jedinica ili i tu treba da se trazi neko nov. Dobar je Roman,ali je mator i realno mora se i tu misliti na buducnost . Pitanje je koliko ce jos biti u formi i koristiti timu , ne bi bilo dobro o tome razmisljati kad bude prekasno.

Opet mozda je problem i u Klopu. Mozda covek toliko voli ili je toliko blizak sa ecim brojem prvotimaca pa ih stoga i ne menja odnosno zanemaruje ili ne vidi koliko u stvari igraju lose.

Od kako je stigao Rojs uglavnom svi pljuju po Groskrojcu. Kad se Piscek vrati u tim od prvog minuta verovatno ce Kevin opet na klupu i bice sve ispocetka. Ali evo ja sad otvoreno pitam sta je Kuba uradio bolje? Koliko je puta bio senka koja popunjava broj igraca na terenu-redovno !! Al opet Klop vise voli Kubu u timu.

Prvih par sezona kad se Borusija popela na vrh iza Lewe ili Bariosa bili su uglanom Kagawa,Gece i Groskrojc !! Koliko je bilo Kevinovih golova toliko je bilo Kubinih dobrih partija.

Ne kazem da je los,dobar je ali jednostavno po meni najmanje zasluzuje mesto u startnoj postavi .

Ako bayern ima krticu mi onda imamo nekog zbog koga klub igra lose i taj mora hitno napolje pa ko god da je !!
Nazad na vrh Ići dole
AndreasCaxBVB

PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Ned 8 Dec 2013 - 17:04

cone je napisao sasvim korektno"pismo" i tu se nema sta vise dodati jer je sve tako kako jeste.

inace moje vidjenje naseg kluba vidim ovako.

Lewandowski ce igrati do kraja sezone dok ne ode u bauern,BVB ce mu spremiti oprostaj a ovaj kad ode popljuvace sve zivo u Dortmundu.
posle ce Watzke da da izjavu tipa"Ne znamo zasto je takav prema nama.."

Gundogan se sprema da ode i oticice sem ako ne splasnu ponude pa ce se natutati da potpise saradnju sa BVB-om,rekao bih preko one stvari.

Sahinov transfer u BVB je gotova stvar i nemojte ocekivati da ce biti vracen u Real.Takav je kakav je i sta se tu moze mi smo postali i zvanicno utociste propalim fudbalerima a pri tom smo ih prvo stvorili da bi nam kasnije okrenuli ledja.

Kagawa je poceo da dobija malo vise minutaze i igra na pravoj njegovoj poziciji sto je malo sada i okrenulo stvari.I ako ste primetili odmah je i on drugaciji tipa sad bas i ne bih u Dortmund.Secate se do pre koj mesec dana dok je grejao klupu sam je dovikivao BVB da ga vrati tako reci.Dakle jos jedan kandidat za utociste ili ipak pokazatelj da mi zelimo da im spasimo"zivote"a oni se bukvalno iseru na nas klub(dodacu i Goetzea ovde).

Miki,sta reci po x puta.Covek kad odigra odigra za medalju i svi pomislimo WOW evo ga sad ce da odere u sledecim tekmama kad ono.....koliko meceva u proseku proradi?Radije bi gledao Leitnera i Bittencourta neg ovog Jermenca.Barem bi znao sta da ocekujem od njih a jos jednom bravo za upravu sto ih je rasterala.Miki MOZDA ali samo MOZDA proradi sledece sezone ali iskreno skeptik sam,kad je on promasio onu sansu protiv jednog Saarbruckena onda...

Reus,i dalje ne znam sta je u glavi ovog igraca.Tolike sezone je rasturao u dresu M'gladbacha i BVB prosle sezone a ove je gola truba.Kad kazu sad ce Reus da udje u mec pa bi trebalo da potera BVB malo u ofanzivu verujte da ja to ne vidim vise uopste tako.Reus ko i svaki drugi prosecan igrac nista posebno.Ugovor dal ce produziti ili ne sad mi vise uopste ne igra nikakvu ulogu,ako hoce da ide nek ide jer ovakvim igrama zapitam se koj ce nam?!

O odbrani naseg tima sta reci,KATASTROFA!Doveli smo Friedricha penzionera umesto da smo gurnuli u vatru Sarra i Gunthera.Pa za koj moj imamo te omladince?Da budu vodonose?Ne kontam ovaj potez nikako.Znaci bolje staviti igraca koji ne igra pola godine nego omladince da se kale u ovakvim mecevima.Verujte da bi mi bilo lakse da je juce onu gresku napravio jedan od omladinaca nego kad sam video da je to bio Friedrich,glavu bi nekom polomio u upravi u tom trenutku!

Toliko gresaka i toliko nevidjenih poteza plus ovaj silan baksuzluk sa povredama kostao nas je ove sezone totales!

Ne ocekujem vise nista da ce se promeniti do kraja sezone.Mozda ipak dodju Ginter i Scharr jer ako oni misle da ovako nastavimo do kraja sezone bome necemo biti nit medju 6 mesta koje vode u Evropu.

Strasno i sramotno dokle su nas doveli!
Nazad na vrh Ići dole
smopiBVB

Broj poruka : 1843
Datum upisa : 06.08.2013

PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   Ned 8 Dec 2013 - 17:48

Ispizde me,pocnem da ludim i svakom igracu jebem sta stignem...zatim kad prodje dan dva,skontam da su oni manji krivci nego uprava!!!Max 15 igraca se vrti cijelu sezonu,a igra se svako 3 dana vecinom,plus igraju igraci koji nisu taj ritam nikad okusili,ovo im je prvi put(govorim za ovu sezonu).Veliki je to napor i nije lako pogotovo sa ovolikim povredama nekih od kljucnih igraca...
Sve to je rezultat nedovodjenja igraca!Tu uprava pogresno radi posao,ne mogu se samo pare na kamaru slagati,da se jebes a da ga ne stavis NE MOZE...
Veliki je teret na ovim igracima,vjerujem da se daju maximalno,bar vecina njih ali NE MOGU glavom kroz zid!
Na jednom igracu su po 2-3 uloge,neki nisu igrali pola godine,neki godinu,i naravno Picka koja nema nikakav motiv!Dosta faktora koji su nas stavili na mjesto gdje smo sada!

Moj stari,koji je inace poznat kao strasan saljivdzija i rijetko kad se uozbilji,koji stalno meni kontrira vecinom kad je BvB u pitanju...da igramo protiv najgoreg kluba on kaze izgubit cete iako je svjestan da necemo itd.Jutros se uozbiljio i govori "JEBO TE TVOJA BORUSSIA,IGRATE ZA KURAC,TREBA ULOZITI PARA,NEMOZES STALNO S ISTIM IGRACIMA,NISU NI ONI KONJI" i upravu je...Tu sam se i poklopio,a inace imam sta reci!
Ne trazi niko od nas da dovedu Falcao-a,Messi-a,Ronalda ali de ljudi ulozite 40 miliona i vratit ce vam se!Imamo trenera koji ce te pare raspoirediti kako treba,rijesite sae igraca koji preko kurca igraju,za te pare kupite druge!Povecajte igracima plate pa ce imati i motiv vise...URADITE NESTO!!!

Imam svasta reci ali vecinu ste i vi napisali...Moje misljenje je da cemo kada nam se vrate igraci poceti igrati puno bolje,ali prvenstveno rastjerati picke iz ekipe i kupiti/popuniti pozicije,novu krv i mlade igrace angazovati koji ce ostaviti srce na terenu!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?   

Nazad na vrh Ići dole

Kuda ide BVB ove sezone? I dokle cemo dogurati u svim takmicenjima?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» (307)Pug 307 1.6 16v break
» Dokle, ljudi?!
» Oprostaj sezone
» Početak sezone lova pastrmke !
» Svim damama srecan 8. Mart!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Borussia Dortmund Balkan Fan Club Since 2006 :: Ballspielverein Borussia 09 e.V. Dortmund :: Sve Vezano za Borussia Dortmund-
Skoči na: